O Nas / Kim jesteśmy, co robimy, dlaczego my?

Od wielu lat zajmuję się wideofilmowaniem imprez okolicznościowych oraz fotografią. Filmowanie i fotografia to moja pasja w którą wkładam wiele serca. Nie wyobrażam sobie już życia bez kamery, aparatu, obiektywów. Moja pasja jest moim życiem.

Do każdej wykonywanej pracy podchodzę z wielkim zaangażowaniem tworząc obrazki odzwierciedlające atmosferę miłości, radości i emocji. Fotografując staram się oddać to co nam umyka, chwile przepełnione szczęściem, radość i uśmiech na twarzach gości czy łzy szczęścia rodziców.

Naszą ofertę opieramy na indywidualnym podejściu do tematyki ślubnej czy weselnej. Fotografia ślubna uzupełniana jest sesją plenerową. Sesja plenerowa wykonywana jest zazwyczaj w innym dniu dogodnym dla Państwa.

Fotograf ślubny jak i kamerzysta jest z wami od ustalonego momentu przez Młodą Parę. Film ślubny można zrealizować na wiele sposobów, można stworzyć dokument ciągnący się w nieskończoność, który tak naprawdę męczy wszystkich którzy go oglądają.

Można uatrakcyjnić reportaż animacjami, muzyką (muzykę możecie sobie wybrać sami np. ulubione piosenki). Staramy się nadać całemu filmowi dynamiki. Próbujemy uchwycić radość, wzruszenie oraz dobrą zabawę.

Całość materiału filmowego wieńczą skróty z całego wesela.

O Nas