Fotografia reklamowa / Zobacz czym jeszcze się zajmujemy

Profesjonalne zdjęcia kluczem do sukcesu!

Inwestowanie w jakość zdjęć jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów zwiększania sprzedaży sklepu a także ma zasadnicze znaczenie w zachęcaniu klientów do odwiedzania tradycyjnych sklepów jak w kupowaniu konkretnych towarów. Dobrej jakości, atrakcyjne zdjęcia stanowią istotny element wspomagający działania marketingowe.

Aby uzyskać niepowtarzalny charakter wizerunku Twojej Firmy, strony internetowej, materiałów reklamowych, opakowań czy oferowanych produktów, proponujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wizja Produktu zaproponuje Ci w jaki sposób najlepiej zaprezentować Twoje produkty lub zrealizuje każdy zaproponowany przez Ciebie projekt.

Zobacz przykładowe zdjęcia – fotografia produktowa

zobacz więcej zdjęć…

Fotografie, które zachęcają do sprzedaży!

Zdjęcie produktu wykonywane na potrzeby reklamy określa się bardzo często angielskim słowem ”PACKSHOT” jakkolwiek nie zawsze to określanie jest adekwatne do tego co i w jaki sposób prezentuje. Coraz częściej jednak dla uatrakcyjnienia prezentacji towarów w nowoczesnych ofertach reklamowych ingeruje się ”otoczenie” poszczególnych produktów,dodając cienie, odbicia, wykonując zdjęcia produktów na lustrzanych podstawach, kolorowych tłach w coraz ciekawszych aranżacjach – często w zestawieniach z innymi współgrającymi z danym produktem dodatkami. Wszystko to powoduje, że taka oferta przyciąga wzrok klienta i spotyka się z większym zainteresowaniem aniżeli oferty konkurentów.Aby zachęcić klienta do zakupu towaru przeznaczonego do sprzedaży. Służą do tego dwa narzędzia: dokładny opis sprzedawanego przedmiotu oraz dobre zdjęcia.

My – z racji branży jaką reprezentujemy – zajmujemy się tym drugim narzędziem.

Zasada, że ”klient kupuje oczami” nabiera szczególnego znaczenia, jednym z najistotniejszych elementów decydujących o tym, czy klient dokona zakupu w sklepie jest zdjęcie produktu. Dobre zdjęcia produktu są niezbędne do rozwoju każdej firmy, jeśli sprzedajemy towary, gdzie ważny jest wygląd a opis jest tylko ”mniej ważnym dodatkiem” musimy zamieścić zdjęcia bardzo dobrej jakości, pokazujące wszystkie szczegóły produktu istotne do pokazania jego walorów zarówno jak i użytkowych jak i estetycznych. W przypadku produktów o większych gabarytach często dobre ale istotne elementy się całkowicie gubią… Dlatego czasami lepiej jest umieścić istotny szczegół produktu jako główne zdjęcie, a cały produkt jest zdjęciem dodatkowym.

Zobacz przykładowe zdjęcia – fotografia produktowa

zobacz więcej zdjęć…

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy sesji fotograficznej od stylizacji poprzez wykonanie zdjęć.

Wykonujemy zdjęcia:

– produktów spożywczych

– biżuterii, zegarków

– torebek, galanterii

– odzieży, obuwia

– artykułów sportowych

– akcesoriów motocyklowych

– akcesoriów rowerowych

– sprzętu RTV i AGD

– maszyn i urządzeń

– mebli, budynków

– korporacyjne, biurowe

– wnętrz hoteli, gabinetów itp.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Nasza firma wykonuje również usługi fotograficznie i filmowe z zakresu:

– studniówki

– Komunie Św.

– przyjęcia

– teledyski

– spoty reklamowe

– promocyjne

– koncerty

Zadzwoń, napisz do nas – uzgodnimy szczegóły.